Vestavěné skříně od firmy STEN

Pokud bydlíte v malém bytě, určitě sami moc dobře víte jak často bojujete s prostorem. Stěhujete nábytek z místa na místo, abyste získali nějaký ten metr na víc. Nakonec ale zjišťujete, že ať stěhujete, jak stěhujete, jste na tom pořád stejně.

nábytek

Trend velkých bytů je pomalu ale jistě nahrazen útulnými malými bytečky. Má to své důvody. Pokud bydlíte sami nebo s partnerem, je až přepych mít 4+1 byt. Postačí Vám 2+1, někdy i 1+kk, jestliže jste skromní. Takové byty a specificky pak ty panelákové opravdu nejsou nijak velké, takže během stěhování do takového to bytu, musíte počítat s tím, že vyhodíte víc věcí, než obvykle. To se může někdy týkat i neforemné skříně po babičce nebo kuchyňského stolu, vhodného pro oslavy o 12 lidech.

Efektivním řešením je vestavěný nábytek. Tento nábytek nejen, že Vám ušetří opravdu moc místa ale může vypadat i velmi elegantně a draze, přestože jeho cena byla nižší než u běžného nábytku. A právě firma STEN je specializovaná na nejrozšířenější druh vestavěného nábytku – skříně.

vestavěná skříň

Firma STEN vyrábí vestavěné skříně již 20 let a je tak jedna z nejdéle fungujících prodejců nábytku na míru. Firma dokáže vyhovět specifickým požadavkům zákazníka a dokáže i pomoct s výběrem produktu, aby naplnil očekávání. Tato firma se také snaží rok co rok inovovat a jít s novými trendy. Například: přišla s nápadem ohledně nových výplní dveří, navrhla potisk skleněných výplní, tudíž Vaše rodinná fotka nemusí již nadále zůstávat jen v albu nebo rámečku na Vašem pracovním stole.

Jak již bylo zmíněno, firma STEN je specialistou na vestavěné skříně, to však není jediný nábytek, který najdete v jejíž sortimentu. Můžete se nechat vyrobit na míru i kuchyně, šatny, knihovny, noční stolky a nebo i běžný stůl, který Vám bude přesně sedět do toho rohu v kuchyni, který se Vám zdál tak prázdný.

Ať se rozhodnete pro jakýkoli vestavěný nábytek, firma STEN je jasnou volbou!