Zábava na svatbu nemusí být vyvolávat trauma

Zpočátku celé zařizování svatebního obřadu vypadá jako jednoduchá záležitost. Místo konání, doklady, pozvánky, občerstvení a další náležitosti snad nedají tak moc zabrat jako sestavení programu, aby se nikdo nenudil a každý si ten den s vámi pěkně užil. Jenomže tady už je mnoho lidí v koncích. Sice nás napadají nějaké hry z dětských nebo školních let, ale vydržet s nimi se dá pouhou chvilku a ještě by někomu mohly přijít trapné. Co ale teď. Navíc zde budou hosté, kteří mají poměrně velký věkový odstup. Od malých dětí, až po prarodiče.
exkluzivní hostina.jpg
Tak se nevěsta se ženichem pěkně zapotí, protože najednou jim dojde i to, že budou muset pořídit nějaké svatební fotografie a co budou dělat mezitím ti ostatní? Pokud svatbu zařizuje svatební agentura, tak ta má všechno od počátku až do samého konce pod kontrolou a hlavně mají dokonalé zkušenosti, které se vždy uplatní pro bezproblémový chod. Ale ne každý se svěří do rukou profesionálů, takže nezbývá nic jiného, než si nějak poradit.
kouzelník a asistentka.jpg

Možná přijde i kouzelník

Skvělý nápad a v dnešní době zcela realizovatelný. Kouzelníci mají připravené programy přesně na míru podle toho, kde vystupují nebo na jakou věkovou skupinu je zacílená akce. Bez obav mu můžete svěřit pozvané hosty. Jejich triky, kouzla a různé efekty nikdy nestárnou, ale naopak vždycky přitahují pozornost. Dokážou vtáhnout každého do svého světa kouzel a navíc zapojí do něj i přísedící u stolu, kteří vůbec netuší, co je čeká. Taková zábava na svatbu bude tou správnou volbou. Ještě na vás budou všichni s úsměvem vzpomínat, jak si to užili společně s kouzelníkem. Ten má program i pro děti, takže se nemusíte bát, že by někdo zůstal stranou.
perly na krku.jpg

Pozor na nevěstu

Tak tady bude trochu problém. Znáte tu slavnou tradici – únos nevěsty? Tak pozor novomanželé, kouzelník ji může nechat zmizet a ani to nepostřehnete. Raději si připravte nejen honorář pro něho za vykonanou práci, ale také výkupné za svoji drahou polovičku. Inu kamarádi jsou vynalézaví.