Připravte se pořádně na zimu s čepicí craft

„Přichází zima!“ A s ní i potřeba teplého oblečení. A co je potřeba zakrýt více než chladem zarudlé uši? Správná čepice Craft https://www.c-store.cz/craft/eshop/61-1-RUN-BEH/823-2-DOPLNKY dovede nejen zahřát, ale je i stylovým doplňkem, který dokáže váš outfit pozvednout na vyšší level. Ohledně důležitosti čepice při zimních sportech se ani nemusím zmiňovat. Souhlasíte a sháníte tu pravou čepku? Firma CRAFT vám může pomoci. Nejen, že jsou jejich čepice nádherné, ale i funkční, takže vámi vybraná pokrývka hlavy může být vaším společníkem i na horách, nebo při sportu. Jedná se o švédskou firmu, která má již dlouhodobou zkušenost a nemalou praxi s funkčním oblečením. A kdo dokáže vytvořit funkční, ale i krásné oblečení lépe než obyvatelé ponurého a chladného Švédska? Jistě vás při výběru potěší pestrá nabídka, kde si najdete čepku jak k elegantnímu outfitu do práce, tak krásnou a zateplenou pokrývku hlavy na běžky.

růžová čepice

Firma CRAFT se zaměřuje právě na sportovní a zateplené oblečení. Kvalita materiálu je pro ně stěžejní. Jak u čepice do města, tak u čepky na vysokohorskou turistiku se nemusíte obávat profouknutí nebo promočení. Pro udržení člověka v suchu CRAFT využívá vodní sloupec vždy vyšší než 30 000 mm. Že je dlouholetá zkušenost jen ohrané klišé? V mnoha případech možná ano.

čepice craft

Ale u značky CRAFT se jedná o společnost, která se na trhu pohybuje už dlouhých 40 let. Vyvinula se z vyrábění funkčního oblečení pro armádní piloty královského letectva. Díky efektivitě těchto produktů se ale brzy firma zvětšila a své produkty začala dodávat i zákazníkům mimo letectvo a jako první začala využívat princip tří vrstev a díky tomu firma rozšířila i svůj sortiment. Chcete být ve stejném pohodlí jako armádní letectvo? Tím pádem je tato značka to pravé pro vás. Po prohlédnutí čepic, nezapomeňte zabrouzdat i do dalšího sortimentu. Jistě vás překvapí funkčnost, efektní vizuál a příjemné ceny i ostatních produktů. Tak proč ještě váháte? Je nejvyšší čas navštívit stránky e-shopu CRAFT!