Dejte vašemu nevědomí šanci


Lékařská věda dovede spravit v našem těle ledacos. Zlomenou ruku a nohu, přeražený nos, vyražené zuby. Tu lékař vyndá zlobící slepé střevo, odoperuje obéznímu půlku žaludku, nemocnému kardiakovi v operuje kardiostimulátor, trojitý bypass. Mikrochirurgie dovede také úžasné zázraky, kdy i dokáže vrátit poškozený zrak, ale jedno mají klasičtí lékaři společné. Žádná lékařská věda nedokáže opravit pochroumanou duši.

hypnoza spirála

Duše se léči mnohem tížeji, než neohebné koleno. A kdo zažil její bolest, ví o čem mluvím. Duševní trýzeň dokáže člověka dohnat až k sebevraždě. Nechtějte takový smutný konec. I když, každému byla dána možnost žít a jak se svým životem naloží a jak ho prožije, je jen jeho věc. Pokud vás přepadají těžké a smutné myšlenky, aniž byste navštěvovali psychiatra a užívali antidepresiva, vyhledejte jinou pomoc. Pomoc, která vám zaručeně odpomůže od vašich těžkých stavů.

hypnoza terapeut

Jak pracuje hlubinná regresní terapie s člověkem? Především pracuje s jeho duší a nevědomím. Každý máme v mozku vědomé informace, ke kterým se uchylujeme, když potřebujeme propočítat útratu, kdy má tchyně narozeniny anebo – pojedeme na dovolenou do Krkonoš, protože se nám tam vloni líbilo a tak podobě. Ale každý máme kdesi v mozku schované i nevědomí, které citlivý a empatický terapeut dokáže probudit. Jsou to informace, které jste buď zapomněli, protože lidský mozek má určitou kapacitu anebo jste je potlačili, protože vám nebyly milé anebo o nich ani nevíte, protože jste je zažili kdysi dříve, kdy vaši tělesnou schránku představoval někdo jiný. Ale naše buňky mají úžasnou paměť a tyto informace se dědí, a proto nám i občas probleskne hlavou – znáte ten pocit jako byste „to“ už někdy zažili …? A nemůžete si vzpomenout. Je to jen setina vteřinky, někdy to ani nezaregistrujete vědomě, jen cítíte, že „něco“ někdy bylo. A k těmto prapůvodním pocitům vás může dovést hlubinná regresní terapie a vyvést na svět leckdy i zapeklité problémy, které „přivlekla“ vaše duše z minulých životů a vám se stále opakuje něco, co nechcete, ale nevíte si rady, jak se od toho oprostit.

Když budete chtít, regresní terapie vám dokáže pomoct.