Čas na práci i na rodinu


Pro většinu žen je velmi důležité, aby měli dostatečné množství času na rodinu a proto velmi pečlivě zvažují, kde nastoupit po mateřské dovolené do zaměstnání. Skloubit rodinu a práci není snadné.
Hledáte optimální pracovní dobu? Začněte podnikat. Zní to jako do nebe volající nesmysl? Tak věřte tomu, že právě toto je ten způsob, díky kterému můžete zůstat časově flexibilní a zvládat rodinu i práci. Ideální je založit si e-shop. Ostatně s tím můžete začít mnohem dříve, než Vaše malá ratolest dosáhne tří let.
slevy na cedulkách.png 

Začněte podnikat

Založit si internetový obchod je samozřejmě velmi snadné a rychlé, ale stejně snadné a rychlé může být také snadno a rychle zkrachovat.
·      Samozřejmě musíte vsadit na sortiment,po kterém je poptávka a který na českém internetu chybí.
·      Není to ovšem jen nabídka sortimentu, ale také účinné propagace. Můžete mít skvělé a atraktivní zboží, ale samo si cestu k cílovému zákazníkovi nenajde.
·      Proto se zajímejte včas o nástroje internetového marketingu. Nesnášíte facebook? Tak na tuto větu zapomeňte, protože díky facebooku se Vaše zisky mohou výrazně zvýšit. Naučte se využívat sociální sítě ve svůj prospěch.
platba za nákup.jpg
·      Naučte se spolupracovat s ostatními drobnými provozovateli e-shopů. Prodáváte dětské botičky? Co třeba nabízet na svých stránkách také dětské hračky ze spřáteleného e-shopu. Samozřejmě za určitou provizi. Úspěšnost obou e-shopů se tak může zvýšit o mnoho procent.
·      Nebojte se učit novým věcem. Proč nechávat správu webu na odbornících, když administrace je tak srozumitelná? Proč zadávat úpravu fotografií a bannerů grafikům, když jednoduché úpravy zvládnete sami? Nemusíte čekat, až budou mít čas, dokážete fungovat pružně.
·      Vsaďte na jednoduché uživatelské rozhraní. E-shop by měl být především přehledný. Zákazník by se měl k požadovanému zboží dostat během několika málo kliků.