Odvoz vašeho vozu je nyní hračka

Ten kdo se někdy ocitl na party, nebo oslavě narozenin, jako řidič, určitě ví, že spousta přátel se Vás snaží hned přemlouvat k pití a k tomu, abyste na party zůstali. V takové situaci se buď můžete rozhodnout, že na party zůstanete a vyzvednete automobil ráno, nebo si zařídíte odvoz vozu, který zajišťuje přímo jedna firma na přání.

odvoz

Firma se může chlubit množstvím spokojených zákazníků, které za své působení odvezla a také svojí dochvilností a rychlostí. Pokud se ptáte, jak funguje, není nic jednoduššího, než to zjistit na vlastní kůži. Stačí vytočit pouze telefonní číslo, které na druhé straně zvedne dispečer a vaše objednávka může začít.

Dispečer se Vás zeptá na základní otázky, jako je odkud kam potřebuje odvést a jaký tip automobilu máte. Poté dispečer vyhledá posádku, která je nejblíže k Vám a sdělí Vám, kdy by mohla posádku u Vás být. Po odsouhlasení, že Vám daný čas vyhovuje, Vám dojde textová zpráva se základními informacemi jako je registrační poznávací značka, tip vozidla a také tovární značka automobilu, který pro Vás dojede. Díky těmto informacím lehce poznáte posádku, která pro Vás pojede a nedojde k záměně vozů, či něčemu horšímu. Jakmile přijede posádka, jeden řidič půjde s Vámi a nasedáte do vašeho vozu. Řidič zapíše stav kilometrů na vašem automobilu a vy mu sdělíte směr jízdy, kam byste chtěli odvést. Po té, co dojedete na místo určení, tak zaplatíte řidiči za ujeté kilometry a tím jejich služby končí. Vy budete mít automobil v bezpečí domova a posádka pojede k dalšímu zákazníkovi, který je v zoufalé situaci.

odvoz (2)

Pokud se tedy někdy ocitnete v situaci, ve které nebudete moct řídit, nebo si budete chtít dát skleničku, vzpomeňte si na tuto službu. Zaručeně nebudete jejich litovat a ba naopak se Vám zalíbí natolik, že jí budete využívat i do budoucna a doporučíte jí i přátelům a rodině.