Bublinková folie – váš skvělý pomocník!

S obalovými materiály od naší společnosti jste se jistě již seznámili. Bez jejich použití se v mnohých případech není možné obejít. Obzvláště v dnešní době, kdy je na denním pořádku nakupování přes internet a kdy denně putují hromady krabic a balíků za svými majiteli, naskládané ve vozech přepravců, a to zpravidla jeden na druhém.

scissors-1986599_960_720

Zasílané zboží je nezbytné dokonale chránit před nárazem, nežádoucím pohybem, možnou vlhkostí a dalšími jevy. Jedním z pomocníků při balení zasílaného zboží je i bublinková folie šíře 50 cm 2pack (vzduchové bublinky jsou z jedné strany, druhá je hladká). Tento rozměr je optimální pro běžné použití, neboť se snadno odroluje z návinu (na roli je navinuto sto metrů). Můžeme však pro vás – přesně podle vašich požadavků – vyrobit i další šíře a náviny.

Bublinkové folie chrání zásilky před poškozením, protože absorbují nárazy. A tak je možné ochránit a bezpečně přepravit k příjemci i křehké a jemné zboží, které se do bublinkové folie zabalí; také je možné touto folií vyplnit krabici, je-li rozměrnější než zasílaný produkt – ten se takto v kartonu utěsní a tak se zabrání jeho nechtěnému pohybu při celém logistickém procesu a nedojde k poškození.

bubble-wrap-1183727_960_720

Při dodání vámi objednaného zboží jste si určitě všimli, že „bublinka“ se v krabici často nachází. Nafouklé bubliny tvoří tento materiál poměrně objemný a vy možná nevíte, jak se ho zbavit. Stačí folii trošku pošlapat – děti vám s tím s radostí https://cs.bab.la/slovnik/cesky-anglicky/s-radost%25C3%25AD pomohou – a díky uniklému vzduchu folie zmenší svůj objem. Pak ji prosím odložte do kontejneru, který je určený na plast, aby mohla být bublinková folie následně recyklována. Anebo, máte-li dostatečný úložný prostor, můžete folii uschovat pro případ, že ji sami budete potřebovat. A to třeba při stěhování. Můžete do ní balit veškerou elektroniku – počínaje počítačem a konče televizorem, sklo a další křehké předměty, ale třeba i nádobí, lednici nebo myčku.

Koupí bublinkové folie v našem e-shopu i vy podpoříte Lékaře bez hranic a Czech hospital.