Proč navštěvovat cukrárnu v Hradci Králové pravidelně

Relaxační centrum

Lidé se velmi rádi scházejí a diskutují u dobrého jídla i nápojů a fyzický kontakt je naprosto nepostradatelný. Život samotáře v celibátu rozhodně není přirozený a blízkost druhého člověka, s nímž si máme co říci, a se kterým rádi sdílíme společné chvíle, je pro nás tou nejcennější devizou, cennější, nežli být obklopeni luxusními věcmi a hromadou majetku.

ovocný dortík

Cukrárnu v Hradci Králové Pink roses lze považovat za relaxační centrum, je to něco, jako čajovna, kavárna, vinárna či pivnice, ovšem s tím rozdílem, že posezení u piva či popíjení jiných alkoholických nápojů deformuje realitu a nedává příležitost náležitě si vychutnat onu srdeční atmosféru příjemného posezení a lidí kolem nás. Jít do cukrárny má zcela opačný efekt, než sedět v zakouřené hospodě a nadávat na politiku. Je v tom kousek poezie všedního dne, vyzdobené mistrovskými kousky pekařů a cukrářů, s hrnkem kávy, dobrého čaje či minerálky a hlavně v čistém a přitažlivém prostředí.

růžové růže

Můžete tu jen v klidu rozjímat, zahnat hlad či chuť na sladké, plánovat trasu vaší projížďky na kole, nákupu v obchodním centru nebo výlet s dětmi. A když už jsme tu ten výlet s dětmi nakousli, vybavíte si scénu z filmu „S tebou mě baví svět“, jak si užívají u jednoho stolu Zdena Studénková, Jana Šulcová a Eliška Balzerová s dětmi právě v cukrárně? Tato krátká skeč vdechla této situaci patřičný náboj a díky těmto momentům se také mohl stát tento film „komedií století“.

V sortimentu mohou být i velmi zdravé kousky

Chcete-li prospět i svému tělu, můžete si vybírat dortíky a zákusky zdravější, např. s ovocem nebo z celozrnné mouky. Není pravdou, že sladkosti jsou obecně nezdravé, sladká chuť je naprosto přirozená a jde jen o to, z jakých surovin je zákusek připraven. V sortimentu cukráren se objevuje mnoho chutných i výživných dobrot a tak nemějte obavy, že byste si mezi nimi nevybrali něco, co vám, jak se říká, sedne.