Potřebuje vaše bydlení změnu?


Myslíte si, že udělat si návrh nového bydlení je jednoduché? Nemusíte se hned stěhovat, pokud vám nevyhovuje například dispozice nebo rozmístění zástrček. Všechno má svoje řešení. Namísto stěhování můžete začít uvažovat o rekonstrukci. Někdo si dokáže vymyslet jak by chtěl mít v pokoji rozmístěný nábytek, ale celá řada lidí nedokáže vymyslet změnu dispozice. Aby se během rekonstrukce na nic nezapomnělo, je důležité postupovat komplexně. Jestli si nevíte rady co by se ve vašem případě mělo změnit, spojte se s námi a my vám poradíme s návrhem.

nová ložnice

Zpracujeme vám několik možných návrhů, které budou obsahovat velké i dílčí změny, a vy si vyberete co zrovna odpovídá vašim představám, požadavkům a finančním možnostem. Určitě budete s návrhem spokojeni, protože vám připravíme kompletní rekonstrukci, kterou můžeme zrealizovat. Bydlení by mělo být pohodlné a mělo by se nám i líbit. Pokud vám nevyhovuje, obraťte se na nás a my už vykouzlíme něco, co by vás možná ani nenapadlo.

nová kuchyně

Proč spolupracovat s designéry?
Mnoho lidí si myslí, že práce designéra spočívá jen ve výběru dekorací a doplňků. Je to ale jinak. Designér je tu od toho, aby vám pomohl předělat kompletně celé bydlení. Může vám samozřejmě vybrat i doplňky, ale stěžejní je předělání příček a celé dispozice. Je nutné myslet také na zdi, podlahy a rozvody inženýrských sítí. Na to při rekonstrukci spousta lidí zapomíná. Začít by se vždycky mělo tím co je skryté, a pohledové věci by se měly řešit až naposledy. Je důležité bydlet v bezpečném domově, a proto je nutné mít v pořádku elektřinu, vodu, plyn a odpady. Vše ostatní jde udělat postupně. I pomocí dílčích prací lze docílit nového a krásného interiéru, který si zamilujete.

Prohlédněte si ukázky interiérů, které jsme již předělali našim klientům. Spolupracovat s námi se rozhodně vyplatí.