Peníze pro každého s nízkým úrokem

Hypotéky jsou v dnešní době neúnosné. Na rovinu si přiznejme, že podmínky k získání tohoto finančního produktu se stále stěžují. Je čím dál tím obtížnější získat peníze a ručit nemovitostí. Hypotéka bez registru vám však může pomoci.
Naše společnost je českou firmou, která konkuruje bankám. Naše produkty jsou finančně výhodné a z hlediska získání také velmi rychlé. Nejedná se o žádnou složitou obtížnost, ani nemusíte dokládat milion listin a dokumentů. Celé vyřízení je snadné.

naše měna

Postačí, když nám zašlete pár fotografií (celkem 10) na náš e-mail a my se vám obratem ozveme. Okamžitě oceníme vaši nemovitost a předem schválíme úvěr. Online ocenění se dá zvládnout i do 24 hodin. Zajistíme nízké úrokové sazby a také nízké splátky.

práce u kávy

Podnikatelské úvěry

  • Do sekce podnikatelských úvěrů se řadí i hypotéka bez registru. Jedná se o to, že se v tomto případě nezkoumají registry, což je pro mnohé klienty velkou výhodou. Pro ty, kteří mají velký záznam, zajistíme úrokovou sazbu již od 7% p.a. Něco jiného je to pro žadatele, kteří nemají žádný záznam, nebo mají pouze nějakou drobnost, pro ty zajistíme úrok již od 4% p.a.
  • Získáte až 70% z hodnoty nemovitosti. Doba splácení se pohybuje od 1 roku až na 30 let. Ke klientům navíc přistupujeme individuálně. Nezkoumáme vaši bonitu, ani to, jestli jste zapsáni jako dlužníci. Dokonce zajistíme půjčku i v případě, že nemůžete pořádně doložit daňové přiznání. Se vším se dá něco dělat, stačí se na nás obrátit, jsme odborníky v poskytování podnikatelských úvěrů a navíc jsme přímí poskytovatele, takže s námi vyřešíte jakékoliv vaše starosti.

prostor k setkání

  • Podnikatelské úvěry se poskytují pouze firmám a podnikatelům. V případě, že podnikáte, nebo máte založenou živnost, můžete žádat o úvěr. Peníze se používají pro účely podnikání. Financují se s nimi veškeré potřeby, které se v podnikání objevují. Peníze se hodí také na splacení exekucí, pro konsolidaci půjček, nebo na vyplacení dluhů. Splatíte s nimi veškeré své závazky a opět můžete začít znovu s čistým štítem.