Nechat se vydržovat od ženy?


Práva žen, a tak nějak i jejich sebevědomí z nich udělalo silnější bytosti,které se už neschovávají doma u plotny, ale budují si kariérní styl života. Žena – podnikatelka je dnes velmi oblíbená volba pro muže, který do určité míry potřebuje „mámu“ aby se o něho starala. A takoví muži se často nechají od své milované vydržovat a nechat je, aby byli spíše jejich dítětem než partnerem.
pracovitá žena

Pracující žena a nezaměstnaný muž

Dvojice partnerů, kdy jeden vydělává a druhý sedí doma, byla kdysi dříve pokládaná za normální, protože ten, kdo vedl rodinu byl muž a ta, která se starala o domácnost byla žena. Rozdíl mezi dnešním „protikladem“ a minulým běžným režimem je v tom, že žena, která byla doma se opravdu starala o domácnost a děti, když její muž vydělával na živobytí.
Dnes sedí muž, kterého partnerka vydržuje – doma, často bez práce a jeho jediným „zaměstnáním“ je válení. Ano jsou i takoví. A přesně takoví muži vědí, že jejich partnerka vydělává slušné peníze na to, aby je oba uživila, proto se jim pocit „nicnedělání“ velmi zamlouvá. Málokterý muž se totiž může mezi svými přáteli pochlubit ženou, která se o něho stará tak, že nemusí hnout ani prstem.
muž na zemi

I takovým ženám, dojde jednou trpělivost!

Jestli si myslíte, že to není váš případ, pravděpodobně si lžete do očí. Každá žena potřebuje po svém boku muže, který se chová jako muž. A právě tento způsob života tomu nenapovídá! Ženy ve skutečnosti nepotřebují to, aby jejich partner vydělával více peněz, než si ony dovedou vydělat samy. Chtějí ale muže, který pracuje a neválí se doma s pivem a brambůrkami v ruce – pamatujte!
vandrák v trávě
Muž dnes už nemusí být hlavou rodiny a nosit domů hlavní příjem, ale nevýdělečný muž je pro každou ženu jen velkým dítětem, o které svým způsobem nestojí.
Buďte proto muži, kteří se vědí o sebe postarat, vyrostli a nepotřebují druhou mámu k tomu, aby mohli žít život s dokonalou ženou. Važte si partnerky, která je cílevědomá a buduje si kariéru, ale nesnažte se svést s její životní situací natolik, že se necháte od ní vydržovat.