Masáž, která posílí a současně i zachrání váš vztah

Udržovat ve vztahu několik let jiskru je stejně náročné, jak v něm jeden druhého respektovat, tolerovat a přijat takového, jaký je. Vztahy jsou totiž už od svého zrodu komplikované a v některých případech i vyčerpávající. Dovedou z nás ale udělat lepší lidi, naučit se porozumění, lásce, trpělivosti a samozřejmě i péče o druhé. Ale to jedině v případě, že na nich budeme pracovat.

Co dělat, když vztah slábne?

To, že nejste ve vašem vztahu zcela spokojeni poznáte velmi rychle na vašem duševním a fyzickém zdraví. Každé partnerství lze ovšem zachránit. Pokud jste se s partnerem odcizili, neváhejte si prožít společnou terapii na erotické masáži. Má velký dopad na získání opětovné vášně, prohloubení vzájemných citů a lepší porozumění potřeb toho druhého. Sbližuje a zároveň posiluje vztah a dovede naučit oba protějšky pracovat na přáních a potřebách jak svých, tak i vzájemných.

Erotické masáže pro páry mají prokazatelně velmi příznivý dopad na udržení vztahu v době, kdy poněkud slábne a taktéž utužuje páry, které se touží ještě lépe poznat i po intimní stránce, kterou doposud nemají prozkoumanou.

cedule pohlaví

Požadavky si klade každý pár dle sebe

Pokud se rozhodnete podstoupit tento druh masáže, potěší vás, že veškeré přání budete mít ve svých rukách. Ještě před jejím začátkem si s personálem salonu udělejte seznam vašich požadavků a upřesněte masérkám (můžete požádat i o maséra) to, jaké meze jsou pro vás přístupné a jaké nikoliv.

Vzájemná komunikace, která bude zcela otevřená – je pro dosažení toho nejlepšího výsledku nezbytná.

ženské nohy

Na konci dané masáže „tělo na tělo“ budete mít taktéž prostor k tomu, abyste si dopřáli s vaším protějškem soukromí a vyvrcholení společně nebo naopak v podobě ručního uspokojení od vašich masérek. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv možnost, spolehněte se na to, že tato masáž vašemu vztahu jedině prospěje.